Wygraj „Legendę o języku” Pavla Rankova! [Konkurs zakończony] - Słowacystka

17.12.2020

Wygraj „Legendę o języku” Pavla Rankova! [Konkurs zakończony]

Wraz z Wydawnictwem Książkowe Klimaty postanowiliśmy zorganizować konkurs, w którym macie szansę wygrać „Legendę o języku” Pavla Rankova.

 

Kończący się rok dla każdego z nas był dość dziwnym okresem, to trudny czas również dla literatury słowackiej na polskim rynku księgarskim. Dlatego też wraz z wydawnictwem Książkowe Klimaty postanowiliśmy umilić Wam koniec tego roku i z okazji premiery Legendy o języku (premiera już 22 grudnia!) organizujemy konkurs.


Nagrodami w konkursie są świeżutkie i pachnące jeszcze drukarnią egzemplarze Legendy o języku, które powędrują do 3 szczęśliwców. 


Zapowiedź Legendy o języku znajdźcie tutaj.

 

Książka ukazuje się pod moim patronatem medialnym!

 

Zasady są proste. Na moim blogowym profilu na portalu Facebook jest post konkursowy, pod nim należy udzielić odpowiedzi na pytanie: Jaki jest najlepszy prezent związany ze Słowacją, który można dostać pod choinkę? 

 

Oczywiście będzie mi miło, gdy przy okazji polubicie mój profil i profil wydawnictwa (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście), ale nie jest to warunek konieczny.


Regulamin konkursu:


1. Organizatorem konkursu jest Aleksandra Pyka, prowadząca blog www.slowacystka.pl.
2. Fundatorem nagród jest wydawnictwo Książkowe Klimaty. Nagrodami w konkursie są 3 egzemplarze Legendy o języku Pavla Rankova, po 1 egzemplarzu dla każdego z 3 zwycięzców.
3. Konkurs jest prowadzony na stronie https://www.facebook.com/slowacystka (zwanej dalej Fanpage).
4. Konkurs nie jest stworzony, administrowany, wspierany ani sponsorowany przez serwis Facebook.
5. Konkurs trwa od 17.12.2020 do 22.12.2020 godz. 23:59.
6. W konkursie mogą brać udział tylko osoby posiadające zweryfikowane konto w serwisie Facebook. W przypadkach wykrycia działań niezgodnych z Regulaminem, próby wpływania na wyłonienie Zwycięzcy w sposób niedozwolony, w szczególności poprzez zakładanie fikcyjnych profili prywatnych w serwisie Facebook, dany Uczestnik może zostać wykluczony z Konkursu.
7. Za wysyłkę nagród odpowiedzialny jest Organizator. Nagrody zostaną wysłane paczkomatem lub pocztą po otrzymaniu adresu wysyłki. Wysyłka odbywa się tylko i wyłącznie na terenie Polski. W razie nieodebrania nagrody przez zwycięzcę istnieje możliwość ponownego nadania tylko po pokryciu kosztów ponownej przesyłki.
8. Zadanie konkursowe polega na umieszczeniu odpowiedzi na pytanie konkursowe (Jaki jest najlepszy prezent związany ze Słowacją, który można dostać pod choinkę?) we wskazanym poście -> https://www.facebook.com/slowacystka/posts/1061969074270382.
9. Uczestnik może zamieścić tylko jedną odpowiedź.
10. Organizator wybierze najbardziej kreatywne odpowiedzi. W ten sposób zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu.
11. Wyniki zostaną ogłoszone do trzech dni od momentu zakończenia konkursu za pośrednictwem Fanpage. Zwycięzcy Konkursu zostaną ogłoszeni w poście konkursowym. Zwycięzca ma trzy dni na podanie adresu wysyłki nagrody w wiadomości prywatnej wysłanej na Fanpage.
12. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
13. Uczestnik, biorąc udział w konkursie, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach ogłoszenia wyników konkursu oraz wysyłki nagród.
 
Post konkursowy znajdziecie na moim profilu w serwisie Facebook:

Pozor! Pozor! W związku z tym, że premiera „Legendy o języku” zbliża się wielkimi krokami, a i święta za pasem, jest...

Opublikowany przez Słowacystka Czwartek, 17 grudnia 2020

Ruszyła przedsprzedaż!

 Legendę o języku możecie zamówić na stronie wydawnictwa


 

Więcej postów o literaturze słowackiej i książkach związanych ze Słowacją znajdziecie tutaj:

Jeśli spodobał Ci się mój wpis, to będzie mi miło, jeśli:

✦ zostawisz tu swój komentarz

✦ polajkujesz mój fanpage 

✦ udostępnisz ten wpis swoim znajomym

 

Brak komentarzy: